Wielkie otwarcie IKEA już 5 sierpnia. W czwartek i piątek akcja promocyjna

Wielkie otwarcie szwedzkiego sklepu IKEA w Bydgoszczy odbędzie się 5 sierpnia o godzinie 10.00. Organizatorzy spodziewają się nawet kilkunastu tysięcy osób.
Na kilka dni przed planowanym wydarzeniem, w trzech miastach województwa kujawsko-pomorskiego – Toruniu, Bydgoszczy oraz Inowrocławiu – rozpocznie się akcja promocyjna IKEA. W dniach 30 i 31 lipca 2015 r. hostessy rozdawać będą przechodniom charakterystyczne niebieskie torby zakupowe IKEA. Szwedzka firma w Polsce cieszy się dużym zainteresowaniem.

– Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, kiedy we wrześniu 2014 roku na dzień otwarty na budowie połączony z rozpoczęciem rekrutacji przyszło ok. 4 tys. osób – relacjonuje Karol Barcal, menedżer ds. PR i marketingu Ikea Bydgoszcz. – Wszystko wskazuje, że sytuacja powtórzy się na otwarciu. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo. Dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z władzami miasta, policją, strażą pożarną oraz Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.

Choć do otwarcia sklepu zostało kilka dni, organizatorzy nie chcą zdradzać wszystkich atrakcji, które przygotowali na środę, 5 sierpnia.

– Szykujemy niespodzianki dla wszystkich: dzieci, dorosłych i całych rodzin – dodaje przedstawiciel szwedzkiej firmy. – Zaprosimy także na słynne szwedzkie klopsiki w promocyjnej cenie. Zawsze staramy się oferować klientom niskie ceny, ale możliwe, że w dniu otwarcia część produktów będzie jeszcze tańsza niż zwykle.