W Dobrczu odbył się Halowy Turniej Oldboy 35+

Fot. Gmina Dobrcz

Drużyna Desafio Polska zwyciężyła w Turnieju Piłki Halowej Oldboy’ów o Puchar Wójta Gminy Dobrcz. Sportowe wydarzenie zorganizowane zostało w sobotę, 4 lutego, w hali sportowej w Dobrczu. Kryterium uczestnictwa w rywalizacji było osiągnięcie wieku 35+.

Zawodnicy na boisku udowadniali, że wiek nie ma znaczenia i nie dawali się zadyszce. Do turnieju przystąpiło 5 drużyn: Oldboje Wudzyn, Seniorzy GLKS Dobrcz, Wawrzyniaki, Desafio Polska oraz Oldboje Kozielec.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, a więc rozegrano 10 meczów. W wyniku zaciętej rywalizacji sportowej I miejsce w turnieju zajęła drużyna Desafio Polska. Drugie miejsce Oldboje Kozielec, trzecie miejsce Wawrzyniaki, czwarte miejsce Seniorzy GLKS Dobrcz i piąte miejsce Oldboje Wudzyn. Mecze sędziowane były przez sędziego związkowego Maurycego Łukawskiego, a opiekę medyczną sprawował zaprzyjaźniony ratownik ratownictwa drogowego Józef Kasprowski. Puchary dla wszystkich drużyn i dyplomy dla wszystkich drużyn ufundował i  wręczał Wójt Krzysztof Szala. Indywidualne dyplomy i puchary otrzymali:

  • dla najstarszego zawodnika turnieju otrzymał Grzegorz Michałek 59 lat z drużyny Oldboje Kozielec,
  • dla najskuteczniejszego zawodnika turnieju Jacek Musiał z drużyny Desafio.

Organizatorami Turnieju byli Marcin Sopoński i Marek Ciesielski.