„Twoje Moje”, czyli ciuszkowa akcja zamiankowa

Ostatnia akcja ściągnęła mnóstwo chętnych (fot. organizatorka)

Patrycja Meger zaprasza na trzecią edycję wyjątkowej akcji „zamiankowej” pn. „Twoje Moje” – odbędzie się 13 maja w GOK-u w Osielsku.

– Wiosna to idealna pora na przegląd szaf. Dlatego też niepotrzebne rzeczy warto wymienić lub sprzedać, by zrobić miejsce na nowe „perełki” – mówi organizatorka. – Stąd właśnie pomysł na „Twoje Moje”. Dzięki akcji będzie można pozbyć się rzeczy, które nam zawadzają i poszukać nowych, atrakcyjniejszych i wymarzonych.

Akcja skierowana jest do pań, ale mężczyznom nikt nie zamknie drzwi GOK-u przed nosem. Jeżeli panie mają ochotę spotkać się w babskim gronie przy kawie i ciastku, a przy okazji powymieniać się ubraniami, to koniecznie muszą wpaść do Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku 13 maja w godz. 11-14. Ubrania będzie można też sprzedać i kupić. Aby zgłosić swój udział jako wystawca, należy napisać maila na akcjatwojemoje@gmail.com bądź zadzwonić na nr tel. 517 425 177. Mile widziane będą osoby ze swoimi wieszakami-stojakami, to pozwoli sprawniej zorganizować przestrzeń w Gminnym Ośrodku Kultury.