Tragiczny wypadek w gminie Koronowo

Fot. KWP Bydgoszcz

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dziś na drodze krajowej nr 25, pomiędzy miejscowościami Lucim i Buszkowo. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 31-letnia kierująca jednym z pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitali.

– Dzisiaj około godziny 16:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 25 – informuje podkom. Przemysław Słomski z KWP Bydgoszcz. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Tam mundurowi potwierdzili zgłoszenie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca seatem ibiza nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze i na łuku wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z kierującym renault scenic. Niestety, 31-letnia kierująca, w wyniku doznanych obrażeń zmarła.

Do szpitali trafiły trzy osoby, w tym dziecko. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ruchu na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.