Po zdobytym mistrzostwie świata w fitnesie sportowym idzie do szkoły, jak gdyby nigdy nic. Wiadomość o sukcesie woli zostawić dla siebie

Gdyby chciała, do sklepu po bułki, mogłaby pójść na rękach. Przy kasie wywinęłaby fikołka i zebrała aplauz od przypadkowo zebranej widowni. Jednak Nicole Lewicką popisy interesują tyle, co polityka przeciętnego nastolatka. Mieszkanka Lisiego Ogona w swej kategorii wiekowej została niedawno mistrzynią świata w fitnessie sportowym. 16-latka gibkość swego ciała kształtuje od maleńkości. Nie ma dla niej figur niemożliwych.Hala sportowa w Rzeszowie była wypełniona po brzegi. W 2010 roku podczas Mistrzostw Europy w akrobatyce sportowej Nicole Lewicka tworzyła zespół wraz dwiema koleżankami Karoliną Gajewską i Agnieszką Banaszyńską. Nastolatki miały duże szanse na trzecie miejsce na podium. Ich dynamiczny układ zachwycił zebraną publiczność, a co ważniejsze – większość jurorów. Rosyjscy sędziowie uznali jednak zbyt cielisty kolor ich kostiumów za dobry pretekst do obniżenia punktów za wrażenia artystyczne. Tym samym dziewczyny spadły na piątą pozycję, a miesiące ciężkiej pracy nie zostały wynagrodzone tak jak tego oczekiwały.

– To niepowodzenie zniechęciło jedną z koleżanek do dalszych treningów – wspomina 16-letnia dziś mistrzyni świata w fitnessie sportowym. – Zawsze tworzyłyśmy trójkę, a z partnerką, która została nie byłyśmy jeszcze gotowe na kategorię dwójek. Słabe warunki panujące na hali Zawiszy Bydgoszcz nie pozwalały na dalszy rozwój. Wiele wskazywało na to, że będę musiała zrezygnować z uprawiania akrobatyki sportowej.

Coś się kończy, coś się zaczyna

– Gdy zobaczyłam w Internecie filmik z jej zawodów, zaniemówiłam – przekonuje Zosia, koleżanka Nicole ze szkoły. – Nic mi się nie chwaliła! Taka ona jest. Oj zazdroszczę jej tej sprawności. Mnie to się nawet na WF nie chce chodzić…

Miejsce dziecięcych maskotek z czasem zajęły liczne puchary, medale i odznaczenia. Ostatnio nawet książki. Nicole przygotowuje się do egzaminów gimnazjalnych. Pasję z nauką godzi przy każdej możliwej okazji.

– To już weszło mi w krew – mówi Nicole, wysoka dziewczyna o urodzie, która została uwieczniona podczas sesji zdjęciowej dla Big Stara. – Czasem już podświadomie rozciągam się, przyjmuję nietypowe pozycje nawet w trakcie nauki. Myśli skupiają się na książkach, a ciało robi to, do czego przyzwyczajam je od 7 roku życia.

Choć zerwała z akrobatyką, znalazła dla niej idealne zastępstwo na zajęciach prowadzonych przez mistrzynię świata w swojej dyscyplinie, wuefistkę ZS w Łochowie – Natalię Bocian. Fitness sportowy ma z akrobatyką wiele wspólnego. Tu również może poddawać swoje ciało przeciążeniom, czy próbom elastyczności i układać je w pozycjach pozornie niemożliwych.

– Kto wie, może w przyszłości Nicole zajmie miejsce pani Natalii – mówi Sebastian, chłopak, który wyraźnie czuje miętę do młodej sportsmenki. – Gdy łączy taniec z akrobacjami, wręcz hipnotyzuje…

Nicole w świat fitnessu sportowego weszła prawdziwym przebojem. Tę dyscyplinę ćwiczy zaledwie rok, a już w maju tego roku wróciła ze złotem z Mistrzostw Europy na Litwie. Po kilku miesiącach stała się Mistrzynią Świata w kategorii wiekowej do lat 16.

– Ten sukces zawdzięczam swojej trenerce, pani Natalii Bocian, która nie ma sobie równych – zapewnia Nicole Lewicka, powoli przygotowująca się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy.

Życie byłoby nijakie

Nie należy do tych, którym „sodówka” uderza do głowy. Jej rówieśnicy nie mogą uwierzyć, że Nicole wytrzymuje kolejne testy skromności. Poza fitnessem sportowym nie widzi przecież świata. Jednak zdaje sobie sprawę, że utrzymać się z tej pasji byłoby ciężko.

– Do liceum chciałbym pójść na profil humanistyczny, aby potem dostać się na studia prawnicze – Nicole zdradza nam swoje plany. – Jedno jest pewne. Nigdy nie zamierzam zrezygnować z akrobatyki i fitnessu. Bez tego moje życie byłoby nijakie.

Powrót z październikowych Mistrzostw Świata na Słowacji okazał się milszy, niż mogła sobie wymarzyć. Dyrekcja, koledzy i koleżanki oraz nauczyciele przygotowali jej niespodziankę. Tym razem informacja o wygranej przeciekła bardzo szybko. Choć nie chciała tego po sobie poznać, czuła, że na nią zasłużyła.

document.getElementById(„Leyout101″).style.display=”none”;Sybil Noyes, 1928 1939So Jordan pulled the waistband of his Bulls shorts down and used the length of his Bulls shorts, plus the shirt tail of his tucked in (another NBA rule) Bulls shirt, to cover his UNC shorts.prada borse outlet
Most listeners understand what they are saying when they sing, but it’s just that they don’t care if it effects other.mulberry sale uk
Not even Australia, South africa certainly not India.mulberry sale uk
On 13 September, Richard L.cheap ray bans sunglasses

PHOTOS: Jordan Bondrowski Returns T Mac Home Run Ball

The 11 year old girl, Bondrowski, was able to meet and take pictures with the Phillies TV play by play announcer, as well as the radio commentators Scott Franzke and Larry Andersen.Jordan Site Officiel
Everyone declares their love and loyalty to Henry, even as they walk to their death or ruin.mulberry bag outlet