Lufthansa Systems prowadzi rekrutację specjalistów IT w Bydgoszczy

Rozmowy ze specjalistami, testy kwalifikacyjne i możliwość podpisania umowy o pracę w ciągu jednego dnia– to wszystko czeka na uczestników spotkania rekrutacyjnego organizowanego przez Lufthansa Systems Poland. Odbędzie się ono 4 października w Hotelu pod Orłem w Bydgoszczy.

To pierwsze takie spotkanie w mieście nad Brdą. W czerwcu firma zorganizowała podobne wydarzenie w Toruniu. Kilka osób znalazło po nim pracę w gdańskim oddziale Lufthansa Systems Poland. Tym, którzy zdecydowali się na przeprowadzkę do Trójmiasta zaoferowano pakiety relokacyjne.

– Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania w Bydgoszczy, ponieważ jesteśmy przekonani, że jest tu wielu specjalistów, z którymi chcielibyśmy pracować– mówi o spotkaniu pan Dariusz Przywara – Dyrektor Projektów Strategicznych w Lufthansa Systems Poland. – Chcemy ich przekonać, że warto rozważyć relokację do Trójmiasta, bo nasza oferta daje im możliwość pracy przy zaawansowanych projektach, na bardzo dobrych warunkach.

W Bydgoszczy firma poszukiwać będzie programistów, inżynierów testów i inżynierów konfiguracji. Szansę na otrzymanie oferty będą mieli zarówno ci z doświadczeniem, jak i studenci oraz absolwenci. W trakcie spotkania kandydaci uzyskają szczegółowe informacje na temat pracy, rozwiążą testy i przejdą rozmowy rekrutacyjne. Najlepsi będą mogli na miejscu podpisać umowę o pracę. Warunki będą analogiczne: koncern oferuje atrakcyjne wynagrodzenia i pakiet benefitów, wsparcie w przeprowadzce do Gdańska, a także dostęp do zaawansowanych szkoleń i możliwość zdobywania specjalistycznych certyfikatów.

Spotkanie odbędzie się 4 października br. w Hotelu pod Orłem. Aby wziąć w nim udział najlepiej zgłosić się wcześniej za pomocą formularza na stronie www.lhsystems.pl. Osoby, które nie zarejestrują się wcześniej, na spotkanie powinny zabrać CV.

Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o. z Gdańska już od 1998 roku jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz usług dla branży lotniczej, logistycznej oraz finansowej. Firmę tworzy ponad 400-osobowy zespół ekspertów z tak różnych dziedzin jak, np. informatyka, nawigacja, kartografia oraz bankowość.

 

10-22-107_Logo_IT makes your life easier_CMYK