Irena Santor w październiku wystąpi w Bydgoszczy

Irena Santor wystąpi w bydgoskiej Filharmonii. (fot. materiały prasowe)

„Pierwsza Dama Polskiej Piosenki” 18 października o godz. 19.00 wystąpi na deskach Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Irena Santor, w recitalu „Tych lat nie odda nikt”, zaprezentuje swoje największe przeboje.

Artystka zabierze publiczność w sentymentalną podroż szlakiem złotych przebojów oraz piosenek z dwóch ostatnich płyt – „Kręci mnie ten świat” i „Punkt widzenia”, które entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów, zdobyły także serca i uznanie publiczności.

– Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę artystki – mówi Mieczysław Watza z Impresariatu Artystycznego IMPART, organizator wydarzenia. – Irena Santor nagrała ponad tysiąc  piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu.

Wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny wypełnione będzie czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z  których zrodziły się najznakomitsze kompozycje artystki.

Irenie Santor towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas oraz Grzegorz Poliszak – perkusja.

Bilety w cenach: 105 zł, 85 zł, 65 zł do nabycia online:

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Bydgoszczy:

  • salony EMPIK  (Zielone Arkady, Galeria Pomorska, Focus)
  • salon muzyczny RIFF  ul. Śniadeckich 2
  • Księgarnia PWN  (Biblioteka UKW)  ul. Szymanowskiego 3

ALFA MAR Centrum Podróży ul. Gajowa 43Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: tel. +48 602 80 43 29