Charytatywny Piknik dla Kuby. Weź udział w biegu i wesprzyj leczenie chłopca

Fot. nadesłane

W środę 2 maja, od godziny 14.00 startuje Piknik Charytatywny dla Kuby, małego mieszkańca podbydgoskich Strzelec Górnych. W trakcie imprezy odbędzie się I Charytatywny Bieg dla Kuby.

Zabawa zainaugurowana zostanie w Gospodarstwie Agroturystycznym „Śliwkowy sad” państwa Anny i Jana Iwanowskich. W trakcie pikniku odbędzie się zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Jakuba Lisika – 8-latka dotkniętego wrodzoną łamliwością kości.

Punktualnie o godzinie 14.00 wystartuje I Charytatywny Bieg dla Kuby – bieg przełajowy na dystansie 4 km z pomiarem czasu. (Zapisy: https://b4sportonline.pl/I_Charytatywny_Bieg_dla_Kuby)

O 15.00 przygotowany zostanie Pokaz Sztuk Walki w wykonaniu Akademii Kunf Fu Tradycyjnego „Wing Chun”.

Godzinę później podziwiać będzie można zawodników w trakcie Charytatywnego Pucharu Polski Strongman „Dźwigamy dla Kuby”

Wieczorem na mieszkańców czekać będzie koncert bydgoskiego zespołu Hip-Hop SATIVA, a o godzinie 19.00 zagrają „Wesołe Antki”.

Akcje będą wspierać również : Żandarmeria Wojskowa Bydgoszcz ,Komenda Miejska Policji Bydgoszcz, Polfinek z Komendy Wojewódzkiej Bydgoszcz, Komisariat Policji w Koronowie oraz dzielnicowi z gminy Dobrcz

Na imprezę z Fordonu dojechać będzie można autobusem linii nr 95. Na miejscu organizatorzy gwarantują bezpłatny parking.