Akcja „Bydgoszcz za pół ceny” rusza już 30 września!

Na przełomie września i października warto odwiedzić Bydgoszcz! Wszystko za sprawą akcji „Bydgoszcz za pół ceny”, dzięki której wiele kawiarni, restauracji, hoteli oraz centrów sportowo-kulturalnych obniży swoje usługi nawet o połowę ceny. Nabór firm chcących wziąć udział w wydarzeniu trwać będzie do 29 września.

 

– Aktualnie mamy ponad 150 firm, które zgłosiły swój udział w weekendowej akcji – informują organizatorzy. – Od piątku 30 września, do niedzieli 2 października trwać będzie cykliczne wydarzenie, w którym nasi partnerzy gastronomiczni i hotelarscy obniżą swoje usługi o 50%.

Każda firma, chcąca uczestniczyć w projekcie może przesyłać zgłoszenia; oferta: 3 produkty za połowę ceny lub usługi obniżone o 50% ceny regularnej, a w przypadku branży gastronomicznej; 3 potrawy o 50% tańsze oraz logotyp Firmy i podpisany regulamin-regulamin przesyłamy, należy zgłosić/przesłać na adres: bydgoszcz@radioplus.pl.

Wśród partnerów akcji są m .in.: z gastronomia: Rest. Stary Port, Karczma Młyńska, Rest. Kujavia, Cukiernia Sowa, Rest. Baalbek i inne, z działu zakupy/usługi: Autopunkt 24, Hurt. Elektryczna Algra Król, Bianca Fashion, Dom i Styl i inni, z działu kultura m.in.: Teatr Polski, Filharmonia Pomorska, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy i inni, z działu zdrowie/uroda: Salon Prooculo, Klinika Dermomedica, Akademickie Centrum Medyczne, Gabinet Psychodietetyczny Justyna Kubacka i inni, z działu sport/rozrywka: Ogród Zoologiczny w Myslęcinku, DHtenis Akademia Tenisowa, Sport Factory, Klub Fitness Bella Line i inni.

Wszystkie Firmy wraz z ofertami zamieszczane są na stronie: www.bydgoszczzapolceny.pl , tam także można zapoznać się z ofertami na weekend za połowę ceny.

Finał akcji „Bydgoszcz za pół ceny” odbędzie się w dniach 30 września i 1 października w CH Rondo, przy ul. Kruszwickiej 1. Tam też realizowane będzie studio na żywo Radia Plus Bydgoszcz. Wśród zaproszonych gości, na antenie pojawią się firmy biorące udział w wydarzeniu.

Organizatorami akcji „Bydgoszcz za pół ceny” są MIASTO BYDGOSZCZ i Radio Plus Bydgoszcz.

nadesłane
nadesłane